Chůvička Philips Avent SCD580/00

Dětskou audio chůvičku Avent SCD580 doporučuje přibližně 85% uživatelů. Foto via: philips.cz

Tuto video recenzi chůvičky Avent SCD580 jsme našli na YouTube kanálu Feedo.cz.

Chůvičku prezentuje maminka Petra, která přístroj otestovala a v tomto videu se podělila o své zkušenosti a postřehy, ukazuje jak fungují jednotlivé funkce a vypráví co se jí na ní nejvíce líbilo.

Mimochodem zde si můžete prohlédnout nové srovnání populárních video chůviček.

Hlavní výhody

Projekce hvězdné oblohy

Dětská jednotka nabízí funkci promítání noční oblohy. Foto via: philips.cz

Mezi hlavní výhody chůvičky Avent SCD580 patří její citlivost. Rozeznává nejen pláč, ale monitoruje i pohyb a dýchání miminka. Disponuje úsporným režimem, který se však sám rychle změní na „aktivní“, pokud chůvička zaznamená, že se v dětském pokojíčku něco děje.

Rodičovská jednotka je podsvícená a vybavena tlačítky na spuštění promítání, regulací hlasitosti a také reproduktorem. Chůvička zobrazuje i to, v jakém stavu je baterie a dále sílu signálu. Ten dosahuje v interiéru kolem 100 metrů a v exteriéru až 30.

Celý model je praktický, jelikož na rozdíl od těch základních obsahuje spoustu nadstandardních funkcí, mezi které patří i snímání teploty a vlhkosti v místnosti a také oboustranný režim, což znamená, že na miminko může rodič mluvit.

Dětská jednotka

Dětský modul u modelu Avent SCD580 má zabudované noční světlo, díky kterému manipulace s jednotkou ve tmě je snadnější. Foto via: philips.cz

Dětská jednotka je vybavena mikrofonem, reproduktorem, ze kterého vychází melodie, a také projektorem, který na zeď promítá hvězdnou oblohu. Na výběr máte 5 melodií, ty můžete děťátku kdykoliv pustit, a lze také nastavit přehrávání ve smyčce.

Dětská „krabička“ disponuje ovládáním hlasitosti, tlačítkem pro zapnutí projektoru a ovládáním melodie. Chůvička je dále vybavena praktickým nočním světlem, které lze podle potřeby zapnout. Noční režim usnadňuje manipulaci s jednotkou ve tmě, rodič tím pádem vůbec nemusí rozsvěcet světlo v místnosti.

Výhodou je, že dětskou jednotku lze nabíjet jak přes kabel, tak pomocí tužkových baterií. V druhém případě displej ukazuje stav baterií.

Audio chůvička Avent SCD580: recenze maminky Petry (2021)

Audio chůvička Avent SCD580: recenze maminky Petry (2021)

Tuto video recenzi chůvičky Avent SCD580 jsme našli na YouTube kanálu Feedo.cz. Chůvičku prezentuje maminka Petra, která přístroj otestovala a ...
Číst dál >>
Chůvička Motorola MBP 36 SC - recenze. Bude tento model vhodný do Vaši domácnosti? (2021)

Chůvička Motorola MBP 36 SC – recenze. Bude tento model vhodný do Vaši domácnosti? (2021)

Recenze na chůvičku Motorola MBP 36 SC jsou v naprosté většině kladné - doporučuje ji ostatním asi 90% uživatelů. Pojďme ...
Číst dál >>

Rodičovská jednotka

Rodičovská jednotka funguje z hlediska nabíjení stejně jako dětský modul (lze napájet tužkovými bateriemi), takže celá chůvička je vhodná například i při cestování, kdy maminka nemá k dispozici zásuvky.

Na rodičovské části je umístěno 5 diod, které se při zachycení dětského pláče ihned rozsvítí v zívislosti na hlasitosti zvuku.

 


ZKUSTE TAKÉ:

Dej vědět ostatním