Chůvička Philips Avent SCD580/00

Dětskou audio chůvičku Avent SCD580 doporučuje přibližně 85% uživatelů. Foto via: philips.cz

Tuto video recenzi chůvičky Avent SCD580 jsme našli na YouTube kanálu Feedo.cz.

Chůvičku prezentuje maminka Petra, která přístroj otestovala a v tomto videu se podělila o své zkušenosti a postřehy, ukazuje jak fungují jednotlivé funkce a vypráví co se jí na ní nejvíce líbilo.

Mimochodem zde si můžete prohlédnout nové srovnání populárních video chůviček.

↓  Podívejte se na video recenzi Avent SCD580  ↓

Hlavní výhody

Projekce hvězdné oblohy

Dětská jednotka nabízí funkci promítání noční oblohy. Foto via: philips.cz

Mezi hlavní výhody chůvičky Avent SCD580 patří její citlivost. Rozeznává nejen pláč, ale monitoruje i pohyb a dýchání miminka. Disponuje úsporným režimem, který se však sám rychle změní na „aktivní“, pokud chůvička zaznamená, že se v dětském pokojíčku něco děje.

Rodičovská jednotka je podsvícená a vybavena tlačítky na spuštění promítání, regulací hlasitosti a také reproduktorem. Chůvička zobrazuje i to, v jakém stavu je baterie a dále sílu signálu. Ten dosahuje v interiéru kolem 100 metrů a v exteriéru až 30.

Celý model je praktický, jelikož na rozdíl od těch základních obsahuje spoustu nadstandardních funkcí, mezi které patří i snímání teploty a vlhkosti v místnosti a také oboustranný režim, což znamená, že na miminko může rodič mluvit.

Dětská jednotka

Dětský modul u modelu Avent SCD580 má zabudované noční světlo, díky kterému manipulace s jednotkou ve tmě je snadnější. Foto via: philips.cz

Dětská jednotka je vybavena mikrofonem, reproduktorem, ze kterého vychází melodie, a také projektorem, který na zeď promítá hvězdnou oblohu. Na výběr máte 5 melodií, ty můžete děťátku kdykoliv pustit, a lze také nastavit přehrávání ve smyčce.

Dětská „krabička“ disponuje ovládáním hlasitosti, tlačítkem pro zapnutí projektoru a ovládáním melodie. Chůvička je dále vybavena praktickým nočním světlem, které lze podle potřeby zapnout. Noční režim usnadňuje manipulaci s jednotkou ve tmě, rodič tím pádem vůbec nemusí rozsvěcet světlo v místnosti.

Výhodou je, že dětskou jednotku lze nabíjet jak přes kabel, tak pomocí tužkových baterií. V druhém případě displej ukazuje stav baterií.

Audio chůvička Avent SCD580: recenze maminky Petry (2021)

Tuto video recenzi chůvičky Avent SCD580 jsme našli na YouTube kanálu Feedo.cz. Chůvičku prezentuje maminka Petra, která přístroj otestovala a ...
Číst dál >>

Chůvička Motorola MBP 36 SC – recenze. Bude tento model vhodný do Vaši domácnosti? (2021)

Recenze na chůvičku Motorola MBP 36 SC jsou v naprosté většině kladné - doporučuje ji ostatním asi 90% uživatelů. Pojďme ...
Číst dál >>

Rodičovská jednotka

Rodičovská jednotka funguje z hlediska nabíjení stejně jako dětský modul (lze napájet tužkovými bateriemi), takže celá chůvička je vhodná například i při cestování, kdy maminka nemá k dispozici zásuvky.

Na rodičovské části je umístěno 5 diod, které se při zachycení dětského pláče ihned rozsvítí v zívislosti na hlasitosti zvuku.

 


ZKUSTE TAKÉ:

Dej vědět ostatním