Další kočárek, který bych Vám ráda představila je model Baby Merc Faster Style. Našla jsem na něj video recenzi na YouTube kde jej představuje maminka Petra.

Je to kombinace hlubokého a sportovního kočárku a můžete si také dokoupit barevně sladěnou autosedačku.

Tento kočárek je k dostání v mnoha krásných barevných provedeních, takže si určitě vybere každá maminka. Součástí kočárku je hluboká korba, sporťák i autosedačka.

Petra má k dispozici béžovo-bílou variantu. Spodní bílo-černá konstrukce je vybavena velkými nafukovacími koly vzadu, o něco menšími rovněž nafukovacími vepředu.

Přední kola jsou samozřejmě s možností aretace, kterou lze jednoduše zastavit pomocí dvou tlačítek, které jsou pro snadnou orientaci v červené barvě.

Kočárek lze snadno zabrzdit pomocí klasické sešlapávací brzdy.

Konstrukce je dále vybavena pružinami s možností nastavení intenzity pružení.

Složení kočárku je velmi jednoduché, stačí zmáčknout na rukojeti červené tlačíko a jedním zatažením sklopit, pro přenos je k dispozici pevné ucho.

Rukojeť je nastavitelná pro výšku každého rodiče.

Korba hlubokého kočárku je prostorná a doplněna velkou stříškou, která navíc disponuje přídavným stínítkem, které lze jednoduše schovat pod stříšku nebo naopak ještě rozšířit a tím získat dostatečně velké krytí při menším dešti.

Korba je vybavena kokosovou matrací a malým polštářkem.

Opěrku kočárku lze jednoduchým točením kolečka upravit dle potřeby.

Sportovní varianta je rovněž dostatečně velká, vybavená nánožníkem a velkou stříškou.

Nastavitelná je spodní část na nožičky i opěrka zad. Bezpečí miminka zajišťují pětibodové pásy a přední madlo, které lze v případě potřeby taky jednoduše sundat.

Autosečka je rovněž vybavena stříškou, nánožníkem i pásy a lze ji ke konstrukci kočárku přidělat pomocí jednoduchých adaptérů.

Součástí je dále vnitřní vložka pro novorozeňata.

Úložný prostor pod kočárkem je vybaven zipy a je dostatečně velký, jak pro nezbytnosti pro dítko či maminku, tak i nákup.

Kočárek má další vybavení a sice:

  • prostorná taška laděná v barvách kočárku, kterou lze snadno připevnit pomocí klipsů přímo ke kočárku nebo nosit přes rameno díky popruhu
  • přebalovací podložka
  • odnímatelné držátko na pití
  • pláštěnka
  • 2 síťky proti hmyzu
  • dva praktické rukávníky na zimní období

Tentokrát musím absolutně souhlasit s hodnocením Petry z videa, kočárek je krásný designový kousek a díky obrovskému množství doplňků a vychytávek získává 1*.


 

ČTĚTE TAKÉ:

Kočárek Baby Merc Faster Style: přehled recenzí