Rady a tipy pro výběr vhodného vysavače na koberce

Kvalitní vysavač nesmí chybět v žádné domácnosti, ať už koberce máte nebo u vás převládají tvrdé podlahy.

Jak již asi víte, v obchdech – kamenných či e-shopech – máme na výběr neskutečné množství modelů. Desítky výrobců, nesčetné funkce a technologie, každý chválí svůj výrobek.

V dnešní době určitě pomůže internet, kde najdeme recenze a jednotlivé modely si můžeme porovnat.

Než se ale do samotného výběru pustíme, vyplatí se věnovat čas a zjistit jak kvalitní vysavač zvolit. Existuje několik parametrů a skutečností, které výběr podstatně zůží a v důsledku jej zjednoduší a urychlí.

Následující řádky vám přinesou prakticky vše, co pro správný výběr vysavače potřebujete. Bez zbytečných řečí pojďme na to.

Nejdříve se pojďme podívat na rady a tipy pro výběr vhodného vysavače na koberce (VIDEO)

👇

dTest: Jak vybrat vysavač – Nezávislé testy, víc než jen recenze

Bez čeho se domácnost neobejde? Bez sporáku (či alespoň vařiče), chladničky s mrazákem, automatické pračky, žehličky a samozřejmě že v základní sestavě nesmí chybět vysavač. Poradíme vám, na co se zaměřit při výběru podlahového vysavače, dozvíte se o přednostech sáčkových a bezsáčkových technologií a také jsme pro vás připravili pár rad pro snadnější úklid.

Zdroj: dTest: Jak vybrat vysavač – Nezávislé testy, víc než jen recenze

Test 10 nejlepších vysavačů (JAK VYBRAT & RECENZE)

Otestovali jsme 10 nejlepších vysavačů 2016, porovnali je a určili vítěze testu. Sepsali jsme také recenze a jak vybrat vysavač. CELÝ TEST ZDE.

Zdroj: Test 10 nejlepších vysavačů (JAK VYBRAT & RECENZE) | ARecenze

Uložit

Datart: Jak vybrat vysavač?

Ve všech případech ale platí pravidlo: vysavač musí plnit to, co od něj vyžadujete. Jinak bude vybírat majitel psa, student na kolejích či velmi zaneprázdněný člověk. Jak si tedy vybrat ten správný a kvalitní model tak, abychom s ním byli spokojeni?

Zdroj: DATART | Jak vybrat vysavač?

Uložit

Recenze na robotické vysavače

kvalitni roboticky vysavac

Robotické vysavače jsou každým rokem rozšířenější v českých domácnostech. Na Heureka.cz najdete přehledné porovnání cen a nejnovější recenze.

Zdroj: Robotické vysavače na Heureka.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak správně vybrat vysavač?

Současný trh nabízí automatické (robotické) vysavače, které vám podlahy vyčistí bez vaší přítomnosti, tak vysavače s vysokým výkonem pro velké plochy či produkty s vysoce kvalitními filtry vhodnými pro domácnosti s alergiky a chlupatými domácími mazlíčky.

Zdroj: Jak správně vybrat vysavač? – Heureka.cz

Jak vybrat vysavač, aby měl dobrý výkon i cenu, ale také, aby neprášil

Časopis dTest přinesl porovnání posledních modelů klasických podlahových vysavači, které nabízí český trh. Testoval sběr prachu z různých povrchů, kvalitu filtrů, nároky na nutnou údržbu, ceny a další kritéria.

Zdroj: Jak vybrat vysavač, aby měl dobrý výkon i cenu, ale také, aby neprášil

Jak vybrat vysavač | MALL.CZ

Jak vybrat vysavač

Revoluce proběhla i v systému ukládání nasbíraného odpadu. Klasické sáčky nahrazují speciální nádoby, které lze bez problémů vysypávat po každém luxování a zabránit tak množení roztočů a plísní.

Zdroj: Jak vybrat vysavač

Bezsáčkové vysavače: porovnání cen

bezsackove vysavace porovnani cen

Bezsáčkové vysavače mají výhodu v tom, že podávají stálý sací výkon. Nemají prachový sáček, který po přeplnění by výkon snižoval.

Zdroj: Bezsáčkové vysavače na Heureka.cz

Jak vybrat vysavač – Spořílek.cz

Jak vybrat nový vysavač? Pokud si nevíte rady s výběrem vysavače, připravili jsme pro vás přehledný návod. Díky němu si vybere opravdu každý.

Zdroj: Jak vybrat vysavač – Spořílek.cz

Vybíráme vysavač s Alza.cz

Sáčkové vysavače
Sáčkový nebo bezsáčkový vysavač? Klasický podlahový vysavač, nebo bude stačit tyčový s ručním vysavačem? A co takhle robotický vysavač? Poradíme vám, jak vybrat vysavač ideální právě pro vás.

Zdroj: Jak vybrat vysavač

Jak vybrat vysavač? Než si pořídíte nový, udělejte 2 rozhodnutí

Sháníte nový vysavač, ale připadáte si nadobro ztracení v nepřeberné nabídce trhu? Pomůžeme vám se dobře rozhodnout. Každému vyhovuje něco jiného a bylo by zbytečné utratit peníze za něco, co vám pak nebude vyhovovat. Jak vybrat vysavač, aby se stal vaším nedocenitelným pomocníkem?

Zdroj: iDNES.cz

EURONICS radí jak vybrat vysavač

Nejdůležitější kritéria pro správný výběr vysavače najdete energetickém štítku, kterým je od roku 2014 povinně opatřen každý vysavač jdoucí do prodeje. Nařízení vydala Evropská unie, přičemž jedním z hlavních důvodů byl stále více rostoucí zájem o úsporné spotřebiče. A s touto změnou souvisejí také přísnější pravidla pro výrobce.

Zdroj: Jak vybrat vysavač? | EURONICS

Okay.cz radí se správným výběrem vysavače

Vysavač nám pomáhá udržovat pořádek. Ukážeme vám, z jakých vysavačů můžete vybírat. Také si vysvětlíme energetický štítek EU.

Zdroj: Jak vybrat vysavač | OKAY.cz

Hledáte kvalitní tyčový vysavač za dobrou cenu?

kvalitni tycovy vysavac

Tyčové vysavače jsou skladné, skvěle se s nimi manipuluje a jsou cenově dostupné. V menších domácnostech dokáží nahradit i klasický vysavač.

Zdroj: Tyčové vysavače na Heureka.cz

Jak vybrat vysavač: Jsou opravdu bezsáčkové stroje to nejlepší?

Po vysavačích chceme, aby perfektně odvedly svou práci. Ale to nestačí. Důležité také je, aby byly hygienické a aby nevysály rodinný rozpočet. Jak tedy správně vybrat ten pravý stroj?

Zdroj: Jak vybrat vysavač: Jsou opravdu bezsáčkové stroje to nejlepší? – tn.cz

Nákupní rádce: Jak vybrat vysavač? | Prima Living

Vysávání vašeho domova může být značně nepříjemnou činností, pokud si vyberete vysavač, který neodpovídá vaším individuálním potřebám. Jak se však máte vyznat v nepřeberné nabídce na současném trhu?

Zdroj: Nákupní rádce: Jak vybrat vysavač? | Prima Living

Vyberte ten správný vysavač s Kasa.cz

Dosluhuje vám starý vysavač? Nebo už nesplňuje vaše nároky a potřeby? Netrapte se zbytečně. Na trhu je dnes obrovské množství vysavačů, díky našemu průvodci však budete přesně vědět, na co se při nákupu zaměřit. Nejprve…

Zdroj: Jak vybrat vysavač? | KASA.cz

Přemýšlíte o koupi nového vysavače? Expert.cz vám poradí

Přemýšlíte o koupi nového vysavače? Poradíme vám jak vybrat ten pravý, aby vám maximálně vyhovoval. Máme pro vás mnoho užitečných rad a tipů, které vám pomohou

Zdroj: Jak vybrat vysavač | Expert elektro – expert.cz


Přečtěte si také:

Dej vědět ostatním
Nejprodávanější vysavače
👉
Alza.cz