Recenze na jídelní židličku Caretero One

Velice známá a oblíbená firma na dětské zboží Caretero přichází s novou jídelní židličkou Caretero One.

Vzhledově je to spíše taková klasika a moc se neliší od většiny židliček na trhu. Nicméně přichází s hezkým vzorem, který jí dává moderní a elegantní vzhled, díky kterému zapadne do každé domácnosti.

Dostupné barvy

Nyní je židlička Caretero One dostupná ve tří barevných variantách: modrá, hnědá a mátová (někteří řeknou, že je to tyrkýsová).

Skládací jídelní židlička Caretero One

Od 6 měsíců do 15 kg

Caretero One je určena pro děti ve věku od 6 měsíců. Horní hranici stanoví ne věk, ale váha dítěte. Židlička bezpečně unese děti do 15 kg, což odpovídá věku asi 3 až 4 roky.

Sedátko není přizpůsobené novorozencům, a tak pokud hledáte jídelní židličku vhodnou od narození, jste nuceni pátrat po jiném modelu.

Možnosti nastavení

Co se týče nastavování a přizpůsobování židličky dítěti, Caretero One nabízí spoustu možností.

Začněme nastavením výšky sedadla – zde máme na výběr celkem 6 poloh.

Caretero One nabízí až 6 poloh nastavení výšky sedadla

Dále můžeme dítěti přizpůsobovat opěradlo sedadla a také opěrku nohou.

Tácek je dvoudílný

Tácek lze samozřejmě nastavovat a odnímat. Navíc se skládá ze dvou částí – vrchní část s držákem na pití lze odejmout a dítko tak dostává spoustu prostoru pro své hračky. Díky tomuto řešení je využití židličky mnohostranné.

Bezpečnostní pásy jsou 5-ti bodové

Aby dítko sedělo v židličce pevně a bezpečně, Caretero One je vybavena 5-ti bodovými bezpečnostními pásy. Mezinožní část lze pak pro starší děti odstranit.

Bezpečnost a stabilita

Tato rozkládací jídelní židlička je postavena na robustním rámu. Celá židlička váží necelé 10 kg, takže určitě o cestovní židličku se nejedná. Na druhou stranu silné tyče a robustní konstrukce zajišťuje bezpečnost a stabilitu.

Dalšími prvky, zaručujícími stabilitu jsou například přední nožky s gumovými stopkami, které nekloužou.

Na druhou stranu zadní nožky jsou zakončeny kolečky a ty se dají zablokovat. Takže židličku lze zcela zajistit proti pohybu.

Zde můžeme i podotknout, že tato jídelní židlička Caretero je vyrobena v souladu s normou EN 14988.

Díky kolečkům pak lze židličku snadno přemisťovat po místnosti.

Pohodlné a omyvatelné sedadlo

Židlička má sedadlo vybaveno měkkým omyvatelným potahem – miminko tak sedí pohodlně a spokojeně. Z druhé strany maminka případné zašpinění jednoduše může setřít vlhkým hadříkem.

Recenze na jídelní židličku Caretero One

Nakonec podotknu, že pod sedadlem se nachází koš z bílé síťoviny – ten může posloužit pro uschování dětských hraček nebo jiných potřeb pro miminko.

Pohodlně složit a uschovat

Pro uschování židličky lze ji jednoduše a pohodlně složit. Pak zabírá mnohém méně místa. Tuto vlastnost ocení zejména vlastníci malých bytů, kde každý metr čtvereční se počítá.

 


 

ČTĚTE TAKÉ:

Dej vědět ostatním