Dětská tříkolka se stříškou Kinderkraft Freeway

Tříkolka FREEWAY je skvělý způsob, jak si zpestřit procházku.

Díky otočnému sedadlu, které lze nastavit v různých vzdálenostech od ochranné tyče a opěradla, je tato tříkolka určena pro speciální úkoly.

Pro děti ve věku od devíti měsíců do pěti let!

 

Jaké jsou aktuálně nejoblíbenější dětské tříkolky na Heureka.cz?

Dětská tříkolka Kinderkraft Freeway
4.6
 • Průměrné hodnocení uživatelů Heureka.cz
 • Průměrné hodnocení uživatelů na Mall.cz
 • Průměrné hodnocení uživatelů Amazon.com

Dětská tříkolka Kinderkraft Freeway | Co o ní říkají uživatelé?

 • “Dobrá manipulace
 • Díky pásu vhodné i pro děti kterým není ještě rok
 • Má volnoběh tak se nemusím bát, že uhodí šlapka při tlačení tříkolky
 • Kolečka super, moc dobře se s nimi jede

Zakoupeno k 1 narozeninám. Velice šikovný dárek. Zabaví dítě, je to pro něj něco jiného než jen kočárek který má už okoukaný. Díky zábraně a pásu můžeme využít i jako pouhé vozítko pro malého který ještě nedostane na pedál.”

Zdroj: cenový srovnávač Heureka.cz

“Jsme velice spokojení. Pořídila jsem ji ročnímu synovi. Dobře se řídí, je pro dítě pohodlné sezení, nemusím se bát že vypadne nebo sleze díky pásu.

 • Dobrá manipulace
 • Lehké skládání i bez manuálu
 • Díky pásu bezpečné
 • Volnobeh na slapky
 • Rozumná cena a dobrá kvalita”

Zdroj: e-shop Mall.cz

 

Vývoj a hra v jednom

Tříkolka podporuje rozvoj motoriky a učí koordinaci pohybů. To vše se děje, zatímco si dítě hraje pod bedlivým dohledem rodiče.

 

Sedadlo otočné o 360°

Tříkolka FREEWAY je dobrým způsobem, jak si zpestřit procházku.

Díky otočnému sedadlu může být dítě otočeno buď směrem k vám, nebo od vás.

Polohu sedátka lze nastavit tak, aby bylo blíže nebo dále od ochranného zábradlí a opěradla.

Toto nastavení je možné pouze v poloze po směru jízdy.

 

Roste spolu s dítětem

It grows with the child

Tříkolku FREEWAY lze snadno přizpůsobit věku a dovednostem vašeho dítěte.

Batole může jezdit s asistencí rodiče nebo samostatně.

Vydrží vám mnoho let!

 

 

 

Skládací stříška

Stříšku lze nastavit do tří různých poloh.

Lze ji také zcela odejmout.

Chrání před větrem a poskytuje stín za slunečných dnů.

 

Pohodlná jízda

Měkký potah sedadla a opěradla zajistí vašemu dítěti pohodlí i na dlouhých procházkách.

V případě potřeby jej lze sejmout a vyprat.

 

Bezpečnost je hlavní prioritou

Tříkolka FREEWAY má snadno nastavitelné dvoubodové bezpečnostní pásy.

Bezpečnost dále zajišťuje ochranná zábrana s měkkým krytem slabin.

Další uživatelské recenze a hodnocení tříkolky Kinderkraft Freeway

Níže další hodnocení rodičů, dědečků a babiček, které pochází s e-shopu Amazon.

Dítě šťastné, babička šťastná! Můj vnuk na něm dobře a bezpečně sedí, i když ve svých 15 měsících ještě neumí sám šlapat, ale vždycky je rád, když může vyjet ven a jezdit. Sedí na něm bezpečně a je připoután pásem. Líbí se nám, že malé nožičky lze nasadit na přídavné podpěry a sedátko lze otočit. Celkově skvělá tříkolka, dobré zpracování a robustní materiál. V případě potřeby své hodnocení upravím, pokud si něčeho všimnu. Ale všichni jsme s ním spokojeni! Zde mohu opravdu říci, že lidé kupují pro své děti, není lepší tříkolka!

Peppy

Celkově je tříkolka za tuto cenu velmi dobrá, snadno se sestavuje, sedadlo lze otáčet v obou směrech. Pro mě je dostačující jako druhá tříkolka na cestování, není těžká, a proto se snadno přepravuje. Ochrana proti slunci je zcela v pořádku.

Birgit

Můžete ji používat od jednoho roku věku až do pěti let, stačí upravit konstrukci a odstranit některé detaily.
Na začátku se bude používat s rukojetí, opěrkou nohou a dvoubodovými bezpečnostními pásy.
Budete si moci vybrat, zda chcete dítě umístit čelem do ulice nebo čelem k mamince, a to je opravdu skvělá inovace, dosud jsem ji našla pouze u kočárků.
Až dítě povyroste, ale ještě ne natolik, aby bylo schopno řídit tříkolku samo, můžete zvednout opěrky nohou a nechat ho jezdit prázdné, přičemž s tříkolkou můžete nadále manévrovat sami.

Laura

Jakmile otevřeme balení, najdeme tříkolku rozloženou, takže sestavení všeho zabere asi dvacet minut, na pomoc přijde malý návod, který nás krok za krokem provede instalací.

Na první pohled zaujme kvalitní konstrukce z robustních a odolných materiálů, které zvyšují její trvanlivost.

Design je opravdu pěkný a propracovaný, kontrastní barvy (mezi látkovou podšívkou a strukturou) jsou velmi elegantní. Mně osobně se líbila barva.

Tříkolku lze používat od 9 měsíců do 5 let, protože má různá nastavení, která umožňují její používání podle toho, jak dítě roste.
Má madlo, o které se dítě může opřít a simulovat tak kočárek, pedály umožňují dítěti samostatné používání a má také teleskopickou rukojeť pro přenášení dospělým.

A&C technology and more

Freeway Kinderkarft je tříkolka, která roste s dítětem a doprovází ho přibližně od jednoho roku věku až do doby, kdy se do ní může posadit, obvykle kolem pěti let.

Sedačku lze otáčet, což je v prvních měsících života dítěte, kdy i na procházce potřebuje oční kontakt s maminkou nebo tatínkem, opravdu zajímavé.
Stává se alternativou ke kočárku, v tomto případě s bezpečnostním nárazníkem a popruhy.

K dispozici je odnímatelná sluneční stříška, kterou využijeme zejména u menších dětí.

Volant je uzamykatelný, takže maminka nebo tatínek mohou řídit, dítě může pohybovat nohama na pedálech, aniž by působilo na volant, a má tak jistotu a klid, že má vozidlo plně pod kontrolou.

Andrea R.

Kola jsou dobře navržena. Jsou odolné a pevné. Jsou vhodné i na podlahy v interiéru, nepoškrábou se, mají dobrou přilnavost a není třeba je nafukovat, jsou vždy připravené k použití.
U levnějších modelů jsou zadní kola obvykle velmi malá a na nerovném povrchu se špatně pohybují. Jsou přiměřeně velké a velmi dobře kloužou po jakémkoli povrchu. Šlapání je plynulé a lehké.
Přední kolo lze jedním pohybem nastavit do volné polohy, což umožňuje ovládat tříkolku, i když dítě šlape. Tato funkce je užitečná, dokud dítě není dostatečně staré, aby mohlo samostatně šlapat a ovládat převodovku.
Sedadlo může být přední nebo zadní a je nastavitelné jednoduchým kliknutím. Tato funkce je užitečná zejména tehdy, když je dítě ještě příliš malé. Pokud si vyberete přední sedadlo, nikdy neztratíte své dítě z dohledu a můžete s ním nadále komunikovat. Nožičky vašeho dítěte nebudou viset ve vzduchu, ale mohou být bezpečně uloženy v úložném prostoru.

AntoR

Osobně si myslím, že je ideální pro děti od roku a půl do tří a půl let, zejména když je vezmete například na hřiště. Tímto způsobem je lze bezpečně tlačit, dokud nedojedou, a pak je nechat “volně” šlapat.
Nemyslím si však, že je pohodlná pro velmi malé děti (spodní hranice je 9 měsíců) nebo ve všech situacích, kdy nechcete používat tříkolku.
Protože jako kočárek sám o sobě, je třeba říci, není skvělý z různých důvodů (objem, pohodlí sedadla, nedostatek bezpečných úložných prostorů, protože jediný přítomný je zcela otevřený atd.).

Zero

Díky polstrovanému sedadlu je vhodný i pro nejmenší děti, které tak netrpí nerovnostmi povrchu vozovky a mohou si pohodlně užívat procházky na čerstvém vzduchu.
Rodiče mohou své děti tlačit díky teleskopické rukojeti, kterou je vozík vybaven, a díky úložnému prostoru mohou vozit potřebné věci pro své dítě.

V této fázi, kdy je dítě tlačeno rodičem, je velmi užitečná sluneční clona na hlavu a možnost otočení sedačky o 360 stupňů, takže když je dítě unavené, lze ji otočit směrem k rodiči, prakticky jako kočárek. Tříkolka je samozřejmě vybavena bezpečnostními pásy, které zabraňují pádu dítěte.

JJ REVIEWS

Sedačku lze otočit o 360 stupňů pouhým stisknutím tlačítka pod sedačkou a umožňuje umístit dítě čelem k rodiči nebo čelem k silnici (ideální, když dítě roste a začíná více komunikovat s okolním světem).

Je vhodná pro děti ve věku od 9 měsíců do 5 let a nabízí řadu bezpečnostních prvků, jako jsou nastavitelné dvoubodové bezpečnostní pásy a bezpečnostní tyč s ochranou rozkroku (kterou lze snadno odejmout, když ji dítě již nepotřebuje).

Preferovala bych však pětibodové pásy, protože menší děti mají často tendenci se při vstávání hodně pohybovat.

Abyste spojili zábavu a bezpečnost, můžete ručně nastavit funkci volného šlapání, takže vaše dítě může pohybovat pedály, aniž by muselo ovládat přední kolo.

Skládací opěrka nohou je velmi praktická a pohodlná zejména pro menší děti, které nedosáhnou na pedály.

Odnímatelná řídítka mají měkkou rukojeť, která mi umožňuje s tříkolkou snadno manévrovat, a protože je nastavitelná, mohou ji používat i lidé s různou výškou.

Mr. Green

Recenze na dětskou tříkolku s vodící tyčí Kinderkraft Aveo

Dětská tříkolka Kinderkraft Aveo | Recenze a hodnocení

Pohodlné kolo, které lze používat třemi způsoby: dítě drží nohy na opěrce, šlape na volném kole (bez ohledu na pohyby osoby, která kolo ovládá) nebo ...
Prohlédnout
Recenze uživatelů na dětskou tříkolku Kinderkraft Aston

Dětská tříkolka Kinderkraft Aston s vodící tyčí | Recenze uživatelů

Má tři kolečka a funkce, které vám umožní ovládat chůzi nebo jízdu v každé fázi vývoje vašeho dítěte! Nastavte výšku rukojeti a polohu sedla, vyklopte ...
Prohlédnout
Recenze dětské tříkolky s vodící tyčí Kinderkraft Easytwist

Dětská tříkolka Kinderkraft Easytwist | Hodnocení a recenze

EASYTWIST spojuje výhody pro rozvoj dítěte s pohodlím rodičů. Díky modulární konstrukci se mění spolu s rostoucími potřebami vašeho batolete, zlepšuje jeho dovednosti šlapání a ...
Prohlédnout
recenze na dětskou tříkolku Kinderkraft Jazz

Dětská tříkolka Kinderkraft Jazz s vodící tyčí | Jaké má recenze?

Jazzová tříkolka "roste s dítětem". Díky použitým řešením kombinuje až 4 výrobky a lze ji snadno přizpůsobit věku a motorickým schopnostem dítěte. Jaké jsou aktuálně ...
Prohlédnout
Hodnocení dětské tříkolky Kinderkraft Spinstep

Dětská tříkolka Kinderkraft Spinstep | Hodnocení a recenze

SPINSTEP je tříkolka 5 v 1. Díky modulárnímu rámu ji snadno přizpůsobíte dovednostem svého dítěte. Každodenní procházky tak můžete proměnit v úžasná, vzrušující a zábavná ...
Prohlédnout
Recenze na dětskou tříkolku Kinderkraft 4TRIKE 3v1

Dětská tříkolka Kinderkraft 4TRIKE 3v1 | Recenze a hodnocení

Kolo 3 v 1 4TRIKE je dokonalým pomocníkem při učení jízdy na kole. Balanční kolo může být také odrážedlo nebo tříkolka s pedály. Díky těmto ...
Prohlédnout
recenze a hodnocení dětské tříkolky Zopa Nova

Dětská tříkolka Zopa Nova | Uživatelské recenze

Největší její předností je kromě jiného to, že tříkolka se dá během pár vteřin složit nebo rozložit do velmi kompaktního rozměru, který se lehce vejde ...
Prohlédnout
Dětská tříkolka se stříškou Kinderkraft Freeway

Dětská tříkolka Kinderkraft Freeway | Recenze uživatelů

Tříkolka FREEWAY je skvělý způsob, jak si zpestřit procházku. Díky otočnému sedadlu, které lze nastavit v různých vzdálenostech od ochranné tyče a opěradla, je tato ...
Prohlédnout

Dej vědět ostatním