Cestovní postýlka Kinderkraft LOVI má dobré recenze
Cestovní postýlku Kinderkraft LOVI 3v1 lze používat také jako kolébku a dětskou ohrádku

Vítejte u dalšího dílu série, ve které si představujeme oblíbené produkty pro děti a maminky.

Tentokrát se podíváme na cestovní postýlku KinderKraft LOVI 3v1, recenze uživatelů a vše, co nám nabídne.

Je to velice praktické řešení, protože se postýlka může používat také jako kolébka a dětská ohrádka.

Video prezentace cestovní postýlky Kinderkraft LOVI 4v1

 

Podívejte se na uživatelské recenze na postýlku KinderKraft LOVI

Plenková dermatitida | Prevence a léčba (2021)

Plenková dermatitida | Prevence a léčba (2021)

Plenková dermatitida je zánět kůže pod plenkou. Nejčastěji je způsoben podrážděním močí a stolicí. Různé typy plenkové dermatitidy mají různé příznaky. Při podráždění močí a stolicí má kůže obvykle červenou barvu. Léčba zahrnuje období bez plen, krém a mast. Níže...

Přenosná postýlka Kinderkraft LOVI 3v1

Cestovní postýlka Kinderkraft LOVI 3v1

Praktická dětská postýlka 3 v 1. Lze použít jako kolébku a jako domácí nebo cestovní postýlku. LOVI funguje dobře za všech podmínek – i při delším cestování. Přiložená taška usnadňuje přepravu a integrovaná moskytiéra poskytuje vašemu dítěti dobrý noční odpočinek a plnou ochranu, když je venku. Od narození do okamžiku, kdy dítě začne samo sedět.

BUILT-IN MOSQUITO NET
Poskytněte svému miminku bezstarostný spánek a ochranu před hmyzem! Po návratu domů můžete rychle a snadno srolovat moskytiéru do stříšky, takže si můžete být jisti, že ji neztratíte.

PRAKTICKÉ NASTAVENÍ STŘÍŠKY
Stříška LOVI lze snadno seřídit nebo odstranit. Na jedné straně je to perfektní řešení, které poskytuje vynikající ochranu před sluncem a větrem, na druhé straně umožňuje přeměnit dětskou postýlku na kolébku.

FUNKČNÍ STRANY SÍTĚ
Díky funkčnímu designu LOVI můžete pozorovat své dítě, i když nesedíte před dětskou postýlkou. Boční síťky vám nejen umožňují neustále sledovat miminko, ale také zlepšují cirkulaci vzduchu. To je důležité především v létě!

SNADNÉ SKLÁDÁNÍ A ROZKLÁDÁNÍ
Rozložení LOVI je rychlé a snadné. Trvá to jen pár sekund, což vám ušetří spoustu času. Kromě toho nevyžaduje použití nástrojů.

ODNÍMATELNÝ POTAH
LOVI se snadno čistí – potah matrace lze snadno sejmout pro praní. Tímto způsobem se můžete rychle zbavit nečistot a poskytnout svému dítěti pohodlné místo na spaní.

Houpací a mírumilovný odpočinek
A když jednoduchá postýlka nestačí? Jediným tlačítkem můžete změnit nastavení nožek a proměnit LOVI v kolébku. Vaše dítě tak usne mnohem rychleji!

HRAČKY
Měkké a zábavné hračky na dotek se zrcadlem, které vaše dítě zabaví, vám pomohou rozvíjet jeho fantazii od nejranějších dnů.

JEDNODUCHÉ SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
LOVI je extrémně lehký a snadno se přepravuje – díky přiložené tašce. Snadno se vejde do jakékoli místnosti bez ohledu na její velikost.

Overall
4.5
  • Průměrné hodnocení uživatelů

Pros

  • postýlka, kolébka a dětská ohrádka v jednom
  • rychlé rozložení a složení
  • skvělé řešení na doma, ale i na cesty

Cons

Dej vědět ostatním