Chůvička Motorola MBP 622 nabízí velký displej, na kterém pohodlně uvidíte celé miminko. Foto: Alza.cz

Pokud hledáte recenze na video chůvičku Motorola MBP 622, přinášíme Vám video z YouTube kanálu Feedo, ve kterém jedna z maminek tento přístroj otestovala.

Dozvíte se jaké funkce tento model nabízí, uvidíte jak chůvička funguje a tak budete si moct udělat vlastní obraz o tom, zda je to volba pro Vaši rodinu.

Model video chůvičky Motorola MBP 622 se skládá z dětské jednotky s kamerkou a z rodičovské jednotky, kterou máte u sebe Vy.

↓  PŘEHRAJTE SI VIDEO  ↓

Displej a kamerka

Chůvička disponuje dostatečně velkým displejem, na kterém maminka vidí pohodlně celé miminko.

Značnou výhodou je fakt, že kamerku lze natáčet do stran, takže si ji rodič může nastavit dle potřeby.

Tím se zásadně liší od těch video chůviček, které disponují kamerkou zabudovanou napevno, jelikož na tomto modelu můžete dětskou část umístit kamkoliv, a přitom díky nastavitelné hlavici stále vidíte celé dítě.

Noční režim

Na rodičovské jednotce se po setmění spouští noční režim, pro který je charakteristický černobílý obraz.

V tu chvíli snímá kamera nočním viděním, ale obraz je i přesto velmi slušný a při testování nenastal problém s tím, že by byl přenos zkreslený či nejasný.

Chůvičku může rodič používat i bez videa.

Že se v dětském pokojíčku něco děje, zjistíte nejen na videu, ale i pomocí světelných signálů, které znázorňují, že miminko pláče.

Rodičovskou jednotku můžete nabíjet přes kabel, ale i pomocí tužkových baterií.

Verdikt

Při testování maminka oceňuje kvalitní a zřetelný přenos zvuku, dále dostatečnou velikost rodičovské části a jejího displeje.

Nevýhodou je naopak absence poutka, tudíž se chůvička nedá umístit například za opasek.

Poutko by bylo praktické zejména proto, že rodičovská jednotka se dá díky možnosti nabíjení tužkovými bateriemi volně přenášet po bytě.


ČTĚTE TAKÉ:

Elektronická chůvička Motorola MBP 622: video recenze luxusního modelu