Recenze na monitor dechu pro kojence Nanny BM02Monitor dechu Nanny je ryze český výrobek. Poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i pohyby.

Recenze na monitor dechu Nanny BM02 od Jablotronu jsou vynikající. Kolem 95% uživatelů je s touto pomůckou spokojena a doporučuje ji ostatním.

Máte strach o své novorozeně a hledáte něco, díky čemu budete moci klidně spát s vědomím, že je vaše dítě v naprostém bezpečí?

Dětský monitor dechu Nanny BM02 od českého výrobce Jablotron vám to umožní.

Ať už se jedná o kojence s nízkou porodní váhou, závažnými zdravotními komplikacemi či uplně zdravé miminko, stát se může cokoliv.

 

Obsah balení a ukázka jak monitor dechu Nanny správně používat

 

 

A tento monitor dechu zajistí, že ať už se stane opravdu cokoliv, máte naprostou jistotu, že se o této skutečnosti dozvíte téměř okamžitě.

Díky tomu tak vyřešíte problém v samém zárodku.

 

 

Monitor dechu Nanny BM02 se skládá ze dvou částí.

Kromě ovladače a indikátoru dechu zde naleznete také prostornou podložku o rozměrech 52 x 30 centimetrů, která poskytne ochranu i ročnímu batoleti.

Citlivé senzory nepřetržitě sledují frekvenci dechu dítěte.

Vaše miminko bude chráněno před rizikem náhlého selhání dechu, dávení či dušení.

 

Další populární monitory dechu >>

 

Pokud nastene kritický stav dýchání, rozezní se poplachový signál a začne blikat červená kontrolka.

Vy tak budete moci problém začít řešit okamžitě.

V takových situacích se doporučuje ihned volat rychlou záchrannou pomoc a neodkladně začít s resuscitací dítěte podle přiloženého manuálu, jež je součástí balení.

 

Obsah balení monitoru dechu Nanny BM02

Nanny BM02: obsah balení

 

Monitor je napájen dvěma alkalickými bateriemi AA 1,5 V.

Nemusíte se ovšem obávat, že by mohlo dojít k náhlému vybití baterií.

O jejich stavu vás bude informovat indikátor stavu baterie a můžete je tedy vždy včas vyměnit.

Kromě toho, že se monitor postará o bezpečí vašeho děťátka, je velmi praktický a jeho obsluha jednoduchá.

 

 

Stačí pouze snímací desku umístit pod matraci, na které dítě spí.

Deska se tedy těla dítěte vůbec nedotýká, a tudíž ho nijak neomezuje během spánku.

Poté připevníte na postýlku přístroj, který po uložení dítěte do postýlky zapnete.

Každý nádech potvrdí zelené signalizační světýlko bliknutím.

Kdyby došlo k výpadku dechu, nebo dítě začalo dýchat nepravidelně, upozorní vás varovný signál a blikající červená kontrolka.

 

Maminka Bára se rozhodla, že si monitor Nanny pořídí a podělila se o své dojmy a zkušenosti (VIDEO)

 

Monitor dechu Nanny BM02 jsme používali u obou dětí od jejich narození až do prvních narozenin.

S tímto přístrojem jsme byli naprosto spokojeni.

Byli jsme o mnoho klidnější, když jsme věděli, že jejich dýchání je během spánku neustále pod kontrolou.

Naštěstí nikdy nedošlo k poplašnému signálu.

Pouze tehdy, když jsme dítě vzali z postýlky dříve, než jsme stačili monitor vypnout.

Z vlastní zkušenosti mohu Nanny BM02 jen a jen doporučit.

 

Recenze na monitor dechu Nanny BM02

Uživatelské recenze na tento produkt jsmou ohromující – asi 95% všech, kdo si tento monitor pořídili, dopouručují jej ostatním.

Níže jsme pro Vás shromáždili několik recenzí a odkazy na další místa, kde si recenze na tento skvělý český výrobek přečtete.

Zatím funguje bez problémů, škoda že nesnímá přítomnost dítěte, občas ho zapomenu vypnout. Měli jsme tedy zatím jeden planý poplach když se mimčo stočilo na kraj postýlky jsem zvědavá jak bude dál fungovat až bude maličká cestovat v postýlce. Pro klidnější spaní doporučuju, ale stejně chodím miminko kontrolovat zda je v pořádku. Přeci jen je to elektronika. Poplach jde slyšet přes celý dům.   (Kamila)

 

Splňuje očekávání. Jako plus hodnotím provoz na baterie, což umožňuje použití v kočárku a v kombinaci s chůvičkou máme přehled jestli je náš synek v pořádku.
Když dítě vyndáte z postýlky a zapomenete podložku vypnout, tak spustí alarm. Podložka totiž nerozezná přítomnost dítěte. Na jednu stranu dobrá věc pro kontrolu funkčnosti podložky, na druhou stranu nás to někdy při nocním kojení parádně probere -:D

Když shrnu pro a proti, tak jsem velice rád za tento produkt. Rodič má hned větší kontrolu nad stavem dítěte a může klidněji spát. Za mě 5*   (Zdeněk Heřman)

 

Kvalitní výrobek, můžeme se na něj spolehnout, upozorní zvukovou signalizací, když má dítě nestandartní dýchání – zástava dechu, delší časový úsek bez nádechu…máme tak prostor včas zareagovat. Opravdu dobrý pomocník pro rodiče miminek :-).   (luci111)

 

Po 6-ti měsících užívání funguje na 100%, bez falešných poplachů. Velká spokojenost (a snad jako každý doufí´ám, že nebude nikdy poplach reálný …)
NIC; jenom si je potřeba pohlídat citlivost snímače, skutečně “reaguje” na dech přítomné osoby tak cca do 50 cm!

Výběr NANNY 2 byl na základě zkušenosti a referencí jiných, zatím velká spokojenost, jenom si je potřeba pohlídat citlivost snímače, skutečně “reaguje” na dech přítomné osoby tak cca do 50 cm!   (mammutcz)

 

Jednoduché ovládání.
Rodiče v klidu, že je dítě “ohlídáno”.
Za skoro rok používání pouze minimum planých poplachů – většinou způsobených tím, že se dítě přesunulo na úplný okraj postýlky….
Jedna destička nepokryje celou postýlku, což je problém, když už dítě cestuje.
Zpočátku problém si zvyknout na to, že se musí monitor vypnout, než se dítě z postýlky vyndá… ale to je normální. 🙂

Jsme velmi spokojeni, určitě bychom doporučili i všem ostatním.   (Petra)

 

náš syn má srdeční vadu a tak mi byl i doporučen v nemocnici.jsem klidnější když vím, že by spustil alarm kdyby se dělo něco špatně.podložku máme normálně pod matrací s doporučenou výškou a snímá zatím bez problémů, baterie tam máme 3 týdny tak zatím nemohu posoudit výdrž   (Janoušková)

 

Tuto podložku jsem měla možnost vyzkoušet už v porodnici a po týdnu doma bez ní to byla jasná volba. Muž obíhal postel pokaždé, když se malá hlasitěji nadechla nebo zachroptěla, čímž budil mě (když mě konečně dítě nechalo usnout) a občas i ji. Od doby, co máme podložku spíme my dospěláci klidněji. Za 1,5 roku používání “jen” 2 falešné poplachy (to se malá nacpala úplně do rohu postýlky).
Pořizovací cena nám přišla trochu vyšší, ale za klidné noci nám to stálo.   (Anonymní)

 

Nenapadá mě jediná důvod, proč si monitor dechu nepořídit. Škoda, že tenhle konkrétní lze použít pouze v dětské postýlce. Za zatím půl roku skoro celodenního používání jsem jen jednou musela měnit baterie a nebyl ani jeden falešný poplach. Podle mě, i kdyby mělo být sto falešný poplachů, tak je monitor dechu přeci jen dobrá investice. Párkrát jsme zapomněla vypnout a zvuk byl slyšet až na zahradu, takže přístroj je určitě kvalitní.   (Mania)

 

Rozhodně doporučuji koupit, pokud se rozhodujete o podobném výrobku zkuste tento od Jablotronu.
Pocit jistoty, když bliká zelená dioda je k nezaplacení.
Akorát by nás zajímalo jak by výrobek reagoval v ne zcela ideálních podmínkách. Čili třeba v domě, který se nachází poblíž křižovatky s provozem tramvají, nebo v domě ve kterém probíhá rekonstrukce, čili jestli by se monitor dechu nenechal oblbnout nějakými jinými otřesy než jsou pohyb a tlukot srdce.
Jinak i cenově jsme s výrobkem spokojeni a výhledově si pořídíme rozšiřovací podložku.   (Anonymní)

 

Další místa na webu, kde najdete recenze na Jablotron Monitor dechu Nanny BM02:

Monitor dechu Jablotron Nanny BM02: recenze (2019)