Jaké jsou recenze na robotický vysavač Roborock S7

Stačí, že si projdete několik uživatelských recenzí například na Heureka.cz a zjistíte, že robotický vysavač Roborock S7 patří mezi jedny z lepších na trhu.

Jak ale doopravdy tento model vysává a vytírá?

Jaké jsou jeho slabší stránky, s čím si třeba neporadí tak dobře, jak bychom to od něj očekávali?

Pojďme se tedy podívat co o tomto hybridním vysavači říkají uživatelé nejen v Česku, ale i v zahraničí.

 

Jaký je robotický vysavač Roborock S7?

Vysavač funguje výborně, na mé potřeby i mop dostačující. Aplikace na to že nejsem angličtinář tak v pohodě, vše je intuitivní a dá se rychle naučit.

Lucie K.

Mall.cz

Během našeho testování se ukázalo, že sonické mopování funguje opravdu dobře, a to i na zaschlé skvrny – ve skutečnosti je S7 lepší v mopování než ve vysávání, pokud jde o konečné výsledky. V případě místností, kde se mísí koberce, tvrdé podlahy a dlaždice, můžete Roborock S7 jednoduše nastavit a nechat ho rozpoznat, co má dělat.

Zdroj: techradar.com

Funguje výborně. Vysává precizně Pohyb po bytě není chaotický a je vidět že má systémový pohyb Nenaráží do věcí a třeba nohy kolem stolu objede důkladně, takže nejsou nečistoty kolem Vážně skvělý pomocník do domácnosti. Za tu cenu dostanete kvalitu. Pouze upozornění, aplikace je v angličtině. Je intuitivní a přehledná.

Miroslav

Alza.cz

Další skvělou funkcí je funkce “keep out”. Mám několik typických rohožek z kokosového vlákna – víte, takový ten škrábavý materiál z kokosového vlákna – a žádný vysavač tam nechce jít, pokud nechce, aby se jeho koš naplnil za tři sekundy a aby se mu zasekla kolečka. Takže jsem pomocí intuitivní grafiky aplikace vytvořila dvě keep-out zóny a teď už ho nemusím zachraňovat před jistou zkázou.

Zdroj: t3.com

Recenze xm.cz | Roborock S7: robotický vysavač, který skvěle vysaje i vytře

Jednou z velkých výhod tohoto modelu je orientace v prostoru pomocí LIDARu. Ten funguje podobně jako radar, akorát místo rádiových vln používá laser. Přístroj si díky tomu dokáže vytvořit naprosto přesnou mapu domácnosti (přesnější než např. u Roborocku S5) a následně plánovat optimální trasu úklidu.

Zdroj: xm.cz

V porovnání s naším předchozím Laserbot 360 S7 Pro je tohle posun vpřed. V podstatě identické funkce, ale v každém ohledu vylepšené. Pár možností navíc. Hlavním přínosem je pro nás okamžitá odezva aplikace, a to i při současném připojení více uživatelů.

Martin

Alza.cz

Zatímco se bavíme o obecně vynikajících schopnostech vysavače S7, podívejme se blíže na nádobu na nečistoty. S objemem 470 ml je poměrně malý a bohužel ne příliš dobře navržený. Do koše jsou dvoje přístupová dvířka – ta, která používáte k jeho vyprazdňování, a ta, která zajišťují přístup k filtru. Hlavní dvířka se jednoduše vytahují ven, ale jejich vyprazdňování je pořádná fuška, zejména pokud máte domácí mazlíčky a je plný chuchvalců či chlupů.

Zdroj: t3.com

Na zadní hraně robota je nádrž na vodu o objemu 300 ml. V balení dostanete nástavec na mopovací desku s odnímatelným a pratelným hadříkem. Když chcete, aby robot S7 vysával a vytíral, stačí naplnit nádržku vodou, navlhčit hadřík, připevnit jej k mopovací desce a pak mopovací desku posunout po dně nádržky na vodu, dokud neuslyšíte, jak zapadne na místo. Když se to podaří, robot oznámí, že “držák na mop je nainstalován”. Po dokončení mopování jednoduše sejměte mopovací desku a vhoďte hadřík do pračky, aby byl připraven na příště.

Zdroj: pcmag.com

Pokaždé ho můžu poslat jen místo, kde potřebuji, paráda. Trochu mě zklamalo vytirání, že to není úplně top, jede jen pás a vznikají mezi tím mezery, na vinylu dělá trochu šmouhy od těch pásů, ale nečekala jsem zázraky. A nádobka na smetí mohla být líp otviratelná, hůř se vysypává.

Olga G.

Mall.cz

Recenze touchit.sk | Roborock S7: Vysávač s doteraz najlepším robotickým mopovaním

Roborock S7 využíva laserovú navigáciu s LiDAR senzorom. Pohyb robota je inteligentný a efektívny, v tomto smere som nemal pripomienky ani v prípade prechádzajúcej generácie. Vysávač stačí spustiť v neznámom prostredí a po prvom povysávaní vám automaticky vytvorí mapu domácnosti aj s rozdelením do jednotlivých miestností. Túto funkciu však treba v nastaveniach mobilnej aplikácie najskôr povoliť.

Zdroj: touchit.sk

Máme dům s plochou k čištění něco do 100m2, půl na půl koberec a bez koberců a když vše dokončí, tak není ani na 50% baterie! A to na koberci mu dáváme max výkon – kdy teda fakt hučí, ale je to o dost lepší jak klasickým starým vysavačem. Jo a aplikace je taky moc slušně provedená. Moc všem doporučuju!

Martin

Alza.cz

Produktová stránka výrobce Roborock S7: Ultrazvukové rozpoznávání koberců

Pomocí ultrazvuku rozpoznává S7 koberce s mimořádnou přesností. Co udělá dál, je na vás. Zvedněte mop a začněte vysávat3,4, otočte se a zaměřte se na tvrdé podlahy, nebo dokonce pokračujte v mopování. Podle toho, co je pro vaši domácnost nejvhodnější.

Zdroj: global.roborock.com

Produktová stránka výrobce Roborock S7: Ultrazvukové rozpoznávání koberců

Na tvrdém povrchu zachytil Roborock S7 96,8 % rozsypaných Cheerios na testovací ploše. To je téměř stejné skóre jako u modelu S4 Max a jen o jeden bod nižší než u modelu S6 MaxV. Během našeho testování na tvrdé podlaze se však S7 převrátil a rozdrtil několik Cheerios, čímž způsobil větší nepořádek, který pak musel uklízet.

Zdroj: tomsguide.com

Ostatní recenze vysavače Roborock S7 v anglickém jazyce

Na vysavač Roborock S7 existuje spousta recenzí i v zahraničí a díky dnešním technologiím jsou dostupny prakticky pro každého.

Stačí, že si v novém okně otevřete skvělý překladač Deepl.com a text v jakémkoliv jazyce se Vám zázračně zobrazí v češtině.

Táto jednoduchá finta Vám zpřístupní skvělé recenze a srovnání populárních produktů na webech jako jsou například:

  • techradar.com
  • t3.com
  • mashable.com
  • pcmag.com
  • a všechny ostatní

Recenze mashable.com | Vysavač Roborock S7 nám skutečně usnadnil život

Byl jsem ohromen schopností S7 dostat se přes rohožky a zdolat změny typu podlahy. S jistotou přejel přes mé koupelnové rohože, tenké koberce a překážky mezi tvrdým dřevem v obývacím pokoji a dlaždicemi v koupelně.

Zdroj: mashable.com

Recenze na webu techradar.com

Roborock S7 si při vysávání zachovává stejný sací výkon 2500 Pa jako jeho předchůdce a na výběr máte čtyři různé režimy: tichý, vyvážený, turbo nebo maximální. S rostoucím počtem stupňů se zvyšuje sací výkon, ale také hlučnost a klesá i výdrž baterie. Raději bychom měli možnost volby, než abychom ji neměli, a je dobré vidět, že Roborock zahrnuje vysokou úroveň přizpůsobitelnosti v celém nastavení zařízení.

Zdroj: techradar.com

Recenze pcmag.com | Nejlepší hybridní robotický vysavač pro různé typy podlah

Můj vysavač dokáže vysát hlavní podlaží o rozloze zhruba 90 za hodinu. Po dokončení první jízdy, úspěšné navigaci zpět do doku a vysypání koše na prach měl robot stále 58 % baterie. Při současném vysávání a vytírání se pohybuje o něco pomaleji a dokončení stejné plochy mu trvá až 90 minut.

Zdroj: pcmag.com

Recenze na webu androidpolice.com

Nastavení vysavače S7 pomocí oficiální aplikace Roborock je většinou bezproblémové. Rychle detekuje robota a nevyžaduje velké úsilí při počátečním nastavení. Přestože je dnešní nastavení značně vylepšené, stále trpí drobnými zádrhely. Je zarážející, že Roborock ve výchozím nastavení neukládá rozložení mapy – při každém čistícím cyklu generuje novou mapu.

Zdroj: androidpolice.com

Dej vědět ostatním