Kamera Tesla Smart Camera 360 díky širokoúhlému objektivu a otáčení ve dvou osách umožní Vám vždy vědět, co se děje ve vašem domě.

Zařízení je vybaveno inteligentním detektorem zvuku, který vás upozorní, když se v jeho okolí stane něco neobvyklého.

Můžete jej snadno ovládat prostřednictvím mobilní aplikace dostupné v češtině pro systémy iOS i Android.

Níže nejdete recenze chytré kamery Tesla Smart Camera 360 a také odkazy na další zdroje uživatelských hodnocení.

V tomto videu Vítek z Youtube kanálu Vítek Havliš přináší recenzi dvou kamer od společnosti Tesla.

Jedná se o modely Tesla Smart Camera 360 a Tesla Smart Camera 360 Baby.

Z videa se dozvíte například:

… začneme s tou klasickou verzí Tesla Smart Camera 360.

I když se nevyskytuje v cenově nejvyšší kategorii je její zpracování kvalitní.

Přední části dominuje velká čočka s full HD rozlišením a variabilní snímkovací frekvenci.

To by v praxi mělo znamenat že obraz z kamery bude dostatečně kvalitní navíc za tmy kameře pomáhá infračervené přisvícení až do vzdálenosti 10 m.

Hlava kamery je otočná a zvládne rotovat až o 355 stupňů, vertikálně ji sklopíte až o 85 stupňů.

V aplikaci Tesla Smart si snadno nastavíte přesný záběr, který potřebujete vidět. 

 

Celý popis

Na obou bocích té otočné hlavy jsou reproduktory a mikrofony, kamera totiž podporuje obousměrný přenos zvuku, takže nejenom že slyšíte co se doma děje, ale můžete i přes kameru komunikovat.

Tesla Smart Camera 360 dokáže díky mikrofonům reagovat nejenom na pohyb, ale i na zvuk třeba ve chvíli, kdy se vám v pokoji rozbrečí dítě nebo vám doma začne naříkat pes.

Pro napájení kamera musí být totiž vždycky zapojená do elektřiny.

>> Další oblíbené smart chůvičky najdete také na Alza.cz 

Smart Camera 360 od Tesly komunikuje prostřednictvím wi-fi na Frekvenci 2,4 GHz.

Živý stream jede klasicky přes data nebo wifinu, záznam se pak nahrává na Micro SD kartu, která ale není součástí balení a nebo můžete využít cloudová úložiště výrobce.

Jenže kdybyste chtěli využít tohle cloudové řešení, musíte si prostor přikoupit, takže nejspíš skončíte u té paměťové karty.

Ta se do kamery zasouvá zespoda pohyblivé hlavy, takže vlastně kartu šoupnete kameře do krku.

Aplikace je jednoduchá.

Kamera se Vám po spárování zobrazí na domovské obrazovce.

Když na její název ťuknete, ukáže se vám rovnou živě přenášený obraz – pro ten paměťovou kartu nepotřebujete.

Po rozbalení téhle části uvidíte další ovládací prvky přehrávání – slouží k zpětnému přehrání záznamu nahraného na paměťovou kartu.

V galerii najdete uložené fotky a videa.

Noční režim umožňuje noční přisvícení při snímání obrazu.

Na spodní liště najdete ještě ikonku zprávy a tam se vám ukládají všechny notifikace o zaznamenaném pohybu anebo zvuku.

Tlačítko ovládání umožňuje kameru natáčet tak jak potřebujete…

Celý díl a další zajímavá videa od Vítka najdete na jeho YouTube kanálu

IP kamera a dětská chůvička v jednom Tesla Smart Camera 360 Baby | OKAY RECENZE

 

Další video recenzi kamerky Tesla Smart Camera 360 Baby přináší obchod OKAY.cz

Z videa se dozvíte například:

Perfektně poslouží k ochraně vašeho domu před nezvanými hosty, ale výborně vámi poslouží i jako chůvička k vašemu malému dítěti.

Zařízení disponuje možností náklonu a rotace a také inteligentní detekcí zvuku a pohybu.

Pyšní se dokonce čistým a jasným obrazem, ale třeba také senzorem teploty a vlhkosti.

O perfektní obraz, který zachytí každý detail se postará senzor s rozlišením 2 megapixely a velikosti jedné třetiny palce s rozlišením full HD.

Infračervené světlo s dosahem až 10m zase zajistí, že váš majetek bude v bezpečí i za snížených světelných podmínek nebo uprostřed noci.

Pořízené záznamy si můžete přehrát kdykoliv budete chtít, protože o jejich ukládání se postará buď micro SD karta anebo si je bez starosti nechejte stahovat na úložiště.

 

Všechny videa od Okay.cz si můžete prohlédnout na jejích Youtube kanálu zde >> 

Jak IP kameru Tesla Smart Camera 360 hodnotí ostatní uživatelé?

Recenze z webu zenysro.cz

Z kamery jsem nadšená. Líbí se mi hlavně možnost oboustranné komunikace, ostrý a detailní obraz ve Full HD rozlišení a inteligentní detekce zvuku a pohybu. Když kamera zaznamená zvuk či pohyb, tak mě prostřednictvím aplikace notifikuje. To lze však vypnout nebo zapnout dle potřeby. Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci jak horizontálně, tak vertikálně s pomocí aplikace v chytrém telefonu. Je fajn podívat se kdykoliv domů přes kameru. Uložení záznamu je možné na MicroSD kartu nebo cloudové úložiště. Ovládání přes aplikaci je velice snadné.

 

Hodnotim kladně. Velmi snadne ovladani v ramci aplikace, intuitivne reseno, stazeni i parovani snadne, bez problémů. Obraz kamery je kvalitni, nahrávání funguje na 1 klik, detekce zvuku a pohybu take bezproblemove. Parovani s wifi rychle, prostě vše funguje jak ma. Musi byt stale zapojeno v el.zasuvce. Zalozni baterie by se hodila, jelikoz v prip.vypadku proudu je vse bez záznamu.

 

Všechny ostatní recenze si můžete prozkoumat na webu zenysro.cz

 

Recenze z webu smartmania.cz

Tesla Smart Camera 360 pochopitelně podporuje přenos obrazu v reálném čase skrze aplikaci, a to ať jste připojeni na domácí síti, či na druhé straně světa. Jednoduchými pohyby lze přímo ovládat natočení kamery v prostoru, jen je potřeba počítat s drobným zpožděním oproti realitě. Rychlými přepínači při horním okraji lze rychle přepnout kvalitu streamu, zapnout přenos zvuku či přiblížit obraz.

 

Propojení s chytrou aplikací Tesla Smart je bezproblémové a velmi snadné. Hned na úvod musím vytknout jeden zásadní nedostatek – aplikace není kompletně v českém jazyce a občas se vám může stát, že na vás vyskočí dialog v angličtině. Málokdy se jedná o něco opravdu zásadního, ale pro méně zkušené uživatele to může být problém. Vývojáři naštěstí na aplikaci neustále pracují a postupně se chyby v překladu snaží opravovat, proto je možné, že za pár týdnů už tyto řádky textu nebudou platné.

Celou recenzi si můžete prozkoumat na smartmania.cz

 

Recenze z webu fonetech.cz

Design Tesla Smart Camera 360 je tradiční a jak už to u podobných kamerek chodí, skládá se ze dvou částí – otočné hlavy a robustní základny, která integruje microUSB konektor a také reproduktory. Konstrukce je plastová s matným provedením, což zabraňuje ulpívání otisků prstů. Ocenit musím také čtveřici silikonových nožiček, díky kterým je kamerka stabilní a nehrozí, že by vám přepadla/spadla, kdybyste o ni (nebo váš mazlíček, např. kočka) náhodou zavadili. Trochu kritiky by snesl zastaralý microUSB konektor, ale vzhledem k tomu, že ho do kamerky zasunete v podstatě jen jednou, a to při zapojení k elektrické síti, to nakonec žádný deal breaker není.

 

Automatika mimochodem funguje na jedničku, takže doporučuji zvolit právě toto nastavení. Záznamy z kamery můžete ukládat buďto do chytrého mobilu, na microSD kartu či do cloudu. Kameře nechybí reproduktor ani mikrofon, což považuji za velmi praktické například při monitoringu dětí, kdy uslyšíte, co se v jejich pokoji zrovna děje.

Celou recenzi si můžete prozkoumat na fonetech.cz

 

Recenze z webu infoek.cz

A kde je slot pro paměťové karty? Ten jsem chvilku hledal a kamerka jej má elegantně ukrytý překvapivě v hlavě. Stačí ji rukou jen vzít, otočit směrem nahoru a slotu si ihned všimnete. Vespod kamerky jsou pak pogumované nožičky, aby pevně držela na stole, skříni nebo na jiném nábytku. Kameru lze také přidělat třeba na zeď.

 

Kamerka nabízí 1/3“ CMOS snímač s 2 Mpx rozlišením, což je v této cenové kategorii běžné. Umí pořizovat videa do záznamu v rozlišení Full HD (1920 x 1080 px). Veškeré záznamy fungují 24/7 a ukládají se na paměťovou kartu microSD, která není součástí balení. Záznamy jsou možné hned na několik dní a záleží jen na tom, jak velkou kapacitu paměťové karty si vyberete. Během testování jsem zkoušel 32/64 i 128 GB paměťové karty microSDXC.

Celou recenzi si můžete prozkoumat na infoek.cz

 

Recenze z webu fzone.cz

Pochválit naopak mohu čtveřici silikonových nožiček na spodní straně i relativní bytelnost konstrukce. Pokud o ni zavadí pes či kočka, hned tak tak nespadne. Propojení kamerky s kabelem probíhá pomocí zastaralého konektoru microUSB, za který bychom mohli výrobce opět zkritizovat, pravdou však je, že většina uživatelů kamerku ke kabelu pravděpodobně připojí jen jednou, přítomnost microUSB je tedy nemusí nijak zvlášť trápit. Z hlediska kvality zpracování či designu tedy neočekávejte kvalitu ani úroveň zpracování jako například u Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt, která je však také na našem trhu zhruba dvakrát tak dražší.

 

Spárování kamerky probíhá skrze aplikaci Tesla Smart, která je dostupná pro iOS i Android. Po vytvoření uživatelského profilu stačí vybrat kamerku z široké nabídky produktů, připojit ji k zásuvce, vybrat síť Wi-Fi, přihlásit se a poté bezpečnostní kamerkou naskenovat QR kód, který se objeví na displeji telefonu. Párování je tedy extrémně snadné, rychlé a zvládne jej i naprostý laik.

Celou recenzi si můžete prozkoumat na fzone.cz

 

Zde najdete produktovou stránku výrobce kamerky Tesla Smart Camera 360

MoMi MIYA | Recenze

MoMi MIYA | Recenze

Dětský kočárek MoMi MIYA je všestranný a pohodlný kočárek navržený tak, aby vyhovoval potřebám vašeho dítěte od 6 měsíců věku až do váhového limitu 22 kg.Zdroj obrázku: momi.storeČást obrázků pochází z produktové stránky...

Magnetická stavebnice TEGU na cesty – Velryba | Agátin svět

Magnetická stavebnice TEGU na cesty – Velryba | Agátin svět

Malá sada TEGU ideální na cesty – do auta, letadla nebo třeba do restaurace.

Z šesti barevných magnetických kostiček snadno postavíte velrybu, hada, ptáčka nebo cokoliv vás napadne.

Fantazii se meze nekladou.Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev.

Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce.

Magnetická stavebnice TEGU na cesty – Kotě | Agátin svět

Magnetická stavebnice TEGU na cesty – Kotě | Agátin svět

Malá sada TEGU ideální na cesty – do auta, letadla nebo třeba do restaurace.

Z šesti barevných magnetických kostiček snadno postavíte třeba kočku, šneka, kraba nebo cokoliv Vás napadne.

Fantazii se meze nekladou.Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev.

Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce.

Kovové nářadí v dřevěném kufříku | Agátin svět

Kovové nářadí v dřevěném kufříku | Agátin svět

Nádherná sada nářadí pro malé kutily od 5 let. Nářadí je uloženo v praktickém dřevěném kufříku.

Kovové nářadí je reálnou kopií skutečného nářadí pro dospělé.

Dřevěný kufřík s panty, v němž je nářadí umístěno, je opatřen dvěma kovovými přezkami a kovovým uchem pro možnost přenášení.

Uvnitř kufříku jsou instalovány západky a speciální otvory, které zajistí jednotlivé kusy nářadí tak, aby při manipulaci nevypadly.

Sada obsahuje 16 ks nářadí. Rozměry otevřeného kufříku jsou 45 x 3,5 x 32 cm.

Den a noc | Agátin svět

Den a noc | Agátin svět

Den a noc je jedinečně zpracovaná logická hra pro jednoho hráče.

Je vyrobena ze dřeva, krásně barevná a založena na myšlence, která rozvíjí logické myšlení a představivost i těch nejmenších dětí.

Hra den a noc obsahuje 48 různých zadání ve čtyřech úrovních obtížnosti.

Na zadáních jsou vyobrazeny obrysy staveb, které mají děti za pomoci dřevěných dílků sestavit.

Nejjednodušší úlohy zvládnou i opravdu malé děti. Hra Den a noc je určena již pro děti od dvou let.

3D kreativní kostky – 28 ks | Agátin svět

3D kreativní kostky – 28 ks | Agátin svět

Trojrozměrné kostky různých tvarů umožňují vytvořit velkou škálu kreativních staveb.

Děti si mohou hrát sami nebo s pomocí 15 oboustranných šablon, kde najdou úkoly ve 3 různých úrovních obtížnosti.

Různé barvy kostek vytvářejí skvělé efekty. Neexistuje žádná hranice pro vaši kreativitu.

Vymýšlejte stále nové a nové varianty. Geometrické tvary rozvíjejí prostorovou představivost a jemnou motoriku.

3D kreativní kostky – 19 ks | Agátin svět

3D kreativní kostky – 19 ks | Agátin svět

Trojrozměrné kostky různých tvarů umožňují vytvořit velkou škálu kreativních staveb.

Děti si mohou hrát sami nebo s pomocí 10 oboustranných šablon, kde najdou úkoly. Různé barvy kostek vytvářejí skvělé efekty.

Neexistuje žádná hranice pro vaši kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty.

Geometrické tvary rozvíjejí prostorovou představivost a jemnou motoriku.

3D hra – Duhová kostka | Agátin svět

3D hra – Duhová kostka | Agátin svět

Postavíte duhu s 8 rohy? Barevné 3D kostky slibují skvělou zábavu se spoustou variant skládání pro mistry stavitele od 3 let.

A k tomu všemu vám stačí 10 kostek. Stavte, experimentujte, objevujte.

Ať už stavíte podle šablony nebo podle své fantazie, tato stavebnice vám zaručí nekonečnou zábavu.

Děti si s touto 3D logickou hrou potrénují svou trojrozměrnou představivost a jemnou motoriku.

Zvířátka v kabátcích – učíme se oblékat | Agátin svět

Zvířátka v kabátcích – učíme se oblékat | Agátin svět

Originální motorická hra pro děti od 3 let je ideální pro rozvoj samostatnosti. Sada tří malých postaviček v kabátcích – medvídek, leopard a mýval.

Kabátky děti rozepínají a zapínají pomocí různých doplňků – zipu, knoflíku a patentků.

Díky této hře se děti učí používat prstíky a manipulovat malými předměty a zároveň zábavným způsobem rozvíjejí své motorické dovednosti.

Děti si postupným opakováním těchto činností osvojují nové dovednosti, které se jim hodí později třeba ve školce.

Zrcadla – série Montessori | Agátin svět

Zrcadla – série Montessori | Agátin svět

Dřevěná hračka Zrcadla je ze série Janod – Montessori Learning Toys. Magnetická hra se zrcadly je pro nejmenší dětičky od 18 měsíců.

S touto hračkou si děti užijí spoustu zábavy. Kdo se to na mě dívá? Koho to vidím v zrcadle?

Malé děti milují pohledy do zrcadla, kde se objevují tváře. Tvář, která se diví, usmívá či mračí. A přesně takto se budou bavit hrou se zrcadlem.

Zrcadlo zlepšuje vizuální zaměření, ostrost zraku a smysly. Pokud děti sledují svůj obraz například na bříšku, dochází k posilování ramen a horní části těla.

Zelenina a ovoce v košíku – 24 ks | Agátin svět

Zelenina a ovoce v košíku – 24 ks | Agátin svět

Umí vaše děti rozpoznat jednotlivé druhy zeleniny a ovoce?

Košík plný zdravé barevné zeleniny a ovoce je báječná hračka do kuchyňky, do obchůdku nebo do stánku na trhu.

Pro menší děti je to skvělá pomůcka na učení různých druhů zeleniny, ovoce a také barev.

Jakou barvu má rajče? Najdeš červenou ředkvičku? Je banán žlutý?

Košík obsahuje celkem 24 ks ovoce a zeleniny vyrobené ze dřeva. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Zmrzlinárna – Paul & Cerise | Agátin svět

Zmrzlinárna – Paul & Cerise | Agátin svět

Vítejte ve zmrzlinovém světě a ochutnejte ty nejlepší příchutě od Paula a Cerise!

Vyberte si svou oblíbenou zmrzlinu z nabídky. Tato malá prodejna se zmrzlinou je určená dětem od 3 let.

Pozvěte panenky a plyšáky na zmrlinové hody. V obchůdku najdete 6 dřevěných kopečků zmrzliny, 1 dřevěnou naběračku, menu a 2 plstěné kornouty.

Vnitřek krabice lze použít jako stojan na kornouty, stejně jako vitrínu pro různé příchutě zmrzliny.

Zlomky – série Montessori | Agátin svět

Zlomky – série Montessori | Agátin svět

Dřevěná hračka Zlomky je ze série Janod – Montessori Learning Toys.

Tato výuková hračka je vhodná pro děti od 2 do 5 let. Obsahuje dřevěný rám a 10 barevných dílků skládačky.

Jsou to dřevěné vkládací puzzle, které pomohou dětem porozumět zlomkům.

Části celku se znázorňují pomocí dřevěných barevných kruhů. Děti se naučí co je celek, 1/2, 3/4 a 4/4.

Význam podnětného a láskyplného prostředí | Montessori kurz

Kdysi dávno jsem četla moc pěkný příběh o čínském filozofovi Menciovi, jednom z Konfuciových žáků, o jeho matce a o tom, jak velký vliv měl na jeho život její výběr prostředí, ve kterém žili.
Příběh mě donutil znovu přemýšlet o vlivu okolí na naše děti, o prostředí a zázemí, které jim sami utváříme a kterým formujeme jejich osobnosti…

Dej vědět ostatním