GRANDE LX je kočárek stvořený pro ty nejnáročnější.

Velká, nepropíchnutelná gumová kola vpředu i vzadu si skvěle poradí s parkovými cestami, dlažebními kostkami nebo lesním terénem.

Prostorná nepromokavá stříška má navíc dodatečný filtr UPF50+, který dokonale zastaví nadměrné sluneční paprsky a ochrání vaše dítě před jakýmkoli počasím.

Kinderkraft Grande | Rozkládací sportovní kočárek s odpružením

[ PROHLÉDNĚTE SI VIDEO ]

👇

Sledujte Kinderkraft na sociálních sítích:

U modelu GRANDE LX jsou všechna kola vyrobena z nepropustné a neabrazivní gumy, která se dobře chová na nerovném terénu.

Díky ještě lepšímu odpružení kočárku GRANDE LX lze kočárek snadno řídit i na nerovném terénu. Tlumení nárazů znamená, že každá cesta bude pro vaše děťátko čistým potěšením!

Prostorná stříška kočárku je ideální za každého počasí. Nepromokavá tkanina ochrání vaše dítě před nečekaným deštěm a filtr UPF50+ zabrání i těm nejžhavějším letním slunečním paprskům.

Díky správně tvarované brzdě můžete vozík snadno zamknout a odemknout bez ohledu na typ obuvi.

Je dobré mít s sebou vždy kryt proti dešti a kryt na nohy. Stejně jako kávu nebo láhev vody!

Bezpečnostní pásy lze přizpůsobit velikosti a věku dítěte tak, že je zkrátíte na odpovídající výšku.

Když je čas spánku, opěradlo lze jedním pohybem spustit do polohy vleže, a pokud si dítě chce odpočinout, stačí zvolit správný úhel.

Košík pod sedadlem unese až 2 kg. Můžete v něm snadno přenášet pláštěnku, náhradní deku, oblíbeného plyšového medvídka nebo nákup.

Přední kola kočárku Kinderkraft Grande se otáčejí o 360 stupňů, aby vám pomohla překonat překážky. V drsnějším terénu, kdy potřebujete kočárek stabilizovat, je lze snadno zablokovat.


 

Zkuste také:

Dětský kočárek Maxi-Cosi Lila XP | Recenze

Dětský kočárek Maxi-Cosi Lila XP | Recenze

  Video si můžete přehrát i přímo na YouTube     Terénní kočárek Maxi-Cosi Lila XP vás zavede i tam, kam jiné kočárky nemohou! Měkké odpružení předních i zadních terénních kol vám poskytne hladkou jízdu a snadnou manévrovatelnost i v drsném terénu. Jedinečný...

Sportovní kočárek Chicco Ohlala 2 | Recenze

Sportovní kočárek Chicco Ohlala 2 | Recenze

Chicco sportovní kočárek Ohlala2. Vyniká velkou lehkostí a skladovatelností. S hmotností jen 3.8 kg patří mezi nejlehčí sportovní kočárky na trhu. Price: 3480.0 CZK Advertiser Id: 4615486 Advertiser Name: MALL.CZ Podrobnější informace o kočárku najdete Mall.cz  Další...

Kočárek MUTSY Nexo Concrete Melange | Recenze

Kočárek MUTSY Nexo Concrete Melange | Recenze

Kočárek Nexo od značky Mutsy je skvělou volbou pro rodiny žijící ve městě, ale neztatí se ani na procházkách přírodou. Skvělé vlastnosti pěnových koleček a elegatní doplňky jako rukojeť potažená eko kůží vytváří skvělý zážitek z každé jízdy. Kočárek má 5bodový...

Kočárky, které doporučuje Eva Kiedroňová

Kočárky, které doporučuje Eva Kiedroňová

Kanál: Eva Kiedroňová Dlouho jsme hledali takové kočárky, které by splňovaly veškeré požadavky na kvalitu, pohodlnost, design, ale hlavně potřeby dítěte a jeho správný vývoj. Ve videu vám představujeme takové, které nás nadchly ve všech těchto oblastech. Najdete je...

Sportovní kočárek Kinderkraft GRANDE

Sportovní kočárek Kinderkraft GRANDE

GRANDE LX je kočárek stvořený pro ty nejnáročnější. Velká, odolná proti propíchnutí gumová kola vpředu i vzadu si skvěle poradí s parkovými cestami, dlažebními kostkami nebo lesním terénem. Prostorná nepromokavá stříška má navíc dodatečný filtr UPF50+, který dokonale zastaví nadměrné sluneční paprsky a ochrání vaše dítě před jakýmkoli počasím.

Overall
4.3
  • Průměrné hodnocení uživatelů
  • Cena
  • Kvalita zpracování
Dej vědět ostatním
Ostatní populární sporťáky