Kočárek Silver Cross Dune je kvalitní cestovní systém, který nabízí kombinaci stylu, funkčnosti a odolnosti. 

S cenovkou něco přes 20000 Kč za samotný kočárek spadá do vyšší cenové třídy na trhu. Jeho kvalita však tuto cenu ospravedlňuje. 

Kočárek je docela robustní, bezpečný a stylový a je k dispozici ve třech decentních barevných provedeních. 

S hmotností 12,5 kg není nejlehčím městským kočárkem, ale kompenzuje to kompaktními rozměry po složení a snadnou pohyblivostí a manipulací po městských chodnících.

 

Recenze na sportovní kočárek Silver Cross Dune

Zdroj obrázku: silvercrossus.com

Silver Cross Dune | Jak jej hodnotí uživatelé?
Overall
4.1

Silver Cross Dune | Co od něj můžeme očekávat?

Jednou z předností kočárku Silver Cross Dune je jeho intuitivní design. 

Dodává se s QR kódy na krabici kočárku a návodem k použití, které vás krok za krokem provedou procesem skládání (a rozkládání) kočárku.

I přes své kompaktní rozměry odolá nerovnostem na silnicích a je vhodný pro veřejnou dopravu. Jeho hmotnost však může činit mírné problémy při jeho zvedání do autobusů nebo vlaků.

Ostatní kompaktní kočárky si můžete porovnat například na Heureka.cz

Další zajímavostí je přenosná korbička, kterou lze snadno připevnit a odejmout. Je lehká, prostorná a schválená pro spaní přes noc, což z ní dělá univerzální volbu. 

Pochvalu si zaslouží také sportovní korbička, která nabízí dvě hlavní polohy a snadný mechanismus pro nastavení úhlu opěrky.

Kočárek Silver Cross Dune má však i své nevýhody. Jeho ovladatelnost na trávě a v jiných terénech, jako je štěrk a dlážděné ulice, by mohla být lepší. 

Zvedání kočárku na obrubník nebo schod může být kvůli jeho hmotnosti nepohodlné. Také skládání může být zpočátku poněkud těžkopádné a složité, ačkoli s praxí se usnadní.

Co se týče příslušenství, kočárek se dodává s různými možnostmi, včetně novorozeneckého podvozku, kompaktního skládacího nosítka a stojanu na nosítko. Ty však nejsou v ceně kočárku a tak se celková cena může docela rychle nasčítat.

Celkově je kočárek Silver Cross Dune solidní investicí pro městské rodiče, kteří často jezdí autem a chtějí kočár, který jim vydrží až do zhruba 4 let věku dítěte.

Jeho kvalitní zpracování, praktické funkce a řada příslušenství z něj dělají výjimečnou volbu, a to i přes jeho drobné nedostatky a vyšší cenu.

Pros

  • Je vhodný pro veřejnou dopravu
  • Intuitivní design
  • Sportovní korbička nabízí dvě hlavní polohy a snadný mechanismus pro nastavení úhlu opěrky

Cons

  • Zvedání kočárku na obrubník nebo schod může být kvůli jeho hmotnosti nepohodlné
  • Skládání může být zpočátku poněkud těžkopádné a složité, ačkoli s praxí se usnadní.

Sportovní kočárek Kinderkraft TRIG | Recenze a hodnocení

Sportovní kočárek Kinderkraft TRIG | Recenze a hodnocení

Zdroj foto: Kinderkraft Snadno ovladatelný kočárek s tlumiči nárazů Kočárek TRIG je ideální pro aktivní rodiny, které milují společná dobrodružství. Tlumicí kolečka z pěny odolné ...
Sportovní kočárek Kinderkraft  ALL ROAD | Recenze a hodnocení

Sportovní kočárek Kinderkraft ALL ROAD | Recenze a hodnocení

Zdroj foto: Kinderkraft Hlavní výhody Přestavitelné sedadlo (vepředu i vzadu) Pneumatiky s tlumiči Poloha vleže Jak vypadá kočárek Kinderkraft ALL ROAD? Zkuste další sportovní kočárky ...
Sportovní kočárek Kinderkraft CRUISER LX | Recenze a hodnocení

Sportovní kočárek Kinderkraft CRUISER LX | Recenze a hodnocení

Zdroj foto: Kinderkraft "Skládací kočárek s příslušenstvím a vylepšeným tlumením nárazů LX Cruiser je velký, pohodlný kočárek s moderním designem, četným příslušenstvím a nespočtem řešení, ...
Kinderkraft Pilot je lehký, kompaktní sportovní kočárek

Recenze: Kinderkraft Pilot 👶 | Lehký a kompaktní sportovní kočárek

Kompaktní sportovní kočárek Kinderkraft Pilot s popruhem pro přenášeníTento obratný, kompaktní kočárek s lehkou konstrukcí je ideální pro rodiče, kteří milují cestování a aktivní život ...

Dej vědět ostatním