Digitální video chůvička Motorola MBP481

Koupit na Feedo.cz

 

Zde si můžete porovnat oblíbené dětské video chůvičky.

 

Jaké jsou uživatelské recenze na dětskou chůvičku Motorola MBP 481?

Většina hodnocení je pozitivní, ojedinělé negativní ohlasy se často týkaly spíše problémů s e-shopem, kde byla chůvička zakoupena, než samotného přístroje.

Pokud si budete chtít prohlédnout tento model na videu, doporučujeme video recenzi z YouTube kanálu Testado.cz.

↓ PŘEHRAJTE SI VIDEO ↓

 

 

Chůvička Motorola MBP 481 stojí zhruba 2 300 Kč a za tuto cenu získá zákazník rodičovskou a dětskou jednotku, dva kabely, jejichž délka je naprosto dostačující, a také návod, který je dostupný i v českém jazyce.

Pojďme se zaměřit na dětskou jednotku.

Ta obsahuje praktický podstavec se čtyřmi protiskluzovými body a také dva otvory, pomocí kterých lze „krabičku“ přichytit na zeď.

Dětská část se dá v podstavci otáčet, což umožňuje snazší zacházení, a na jejích stranách naleznete tlačítko pro zapnutí, otvor pro napájecí kabel a také knoflík pro párování s rodičovskou jednotkou.

Dětská část obsahuje kameru s infračerveným zářením a monitoruje tak dítě přes den barevně a během noci využívá noční režim.

Jaké jsou další alternativní chůvičky?  >>

Rodičovská jednotka má barevný displej s informačními diodami a v případě, že není propojena s dětskou „krabičkou“, tak vydává varovný signál.

Pod obrazovkou je kruhový ovládací panel, kterým regulujeme zvuk či jas, případně přibližujeme obraz.

Kamera je ovšem statická, tudíž s ní nelze na dálku hýbat.

Recenze na nejlepší dětské chůvičky

Dětské chůvičky: test a recenze. 👍 Jak vybrat elektronickou chůvu?

Pokud vás zajímá nejlepší dětská chůvička, jste tu správně. Dětská chůvička je řešení, které může výrazně zjednodušit péči o miminko. Pokud ale má plnit svou ...
Více ...

Jednotku můžeme párovat nejen s rodičovskou jednotkou, ale také s dalšími kamerami, jelikož tento model jich podporuje více.

V případě zájmu si však musíte tyto kamery dokoupit zvlášť.

Na boční straně najdeme místo pro napájení kabelem, vzadu pak reproduktor a vysouvací podpěrnou nohu, díky které bude jednotka stát.

Rodičovská část disponuje akumulátorem o síle 800 mAh, bohužel ale v testu nevydržela zapnutá celou noc, je potřeba mít pro jistotu připravený nabíjecí kabel.


Se signálem nikdy problém nebyl, set můžete použít do vzdálenosti garantované výrobcem, což je 300 metrů.

Kdybychom měli chůvičku celkově shrnout, podotkli bychom, že design je hezký, ovládání jednoduché, displej barevný, zvuk čistý a signál kvalitní.

Model jde navíc přepnout do režimu eko.

Mezi nevýhody patří to, že chůvička má omezené funkce, statickou kameru a neustále přenáší zvuk, což může někdy rušit.

Pokud se Vám recenze chůvičky Motorola MBP 481 líbila, na již zmíněném YouTube kanálu Testado.cz najdete video recenze dalších alternativních modelů.

 


ZKUSTE TAKÉ:

Dej vědět ostatním