Vítejte! Pojďme se společně podívat na nejlepší dětské postele se slkuzavkou!

Co víc by si mohlo každé dítě přát, než mít doma postel, domeček na hraní a ještě k tomu skluzavku.

Vybavit vhodně, účelně i hravě dětský pokojíček není vždy snadné.

Aby se vše dalo dobře skloubit dohromady, jsou tady dětské patrové postele.

Takové postele dokáží dětem poskytkout dokonalé místo nejen pro jejich pohodlný spánek, ale také prostor pro hraní.

Stačí si jen vybrat tu, která se vám bude líbit nejvíc.

Tato atraktivní kombinace lůžka, textilního domečku a skluzavky bude praktickým vybavením každého dětského pokojíčku. Sestava nabízí dětem k jejich hrám dostatečný pocit soukromí.

Textilní domeček lze rovněž využít prakticky jako dokonalou úschovu pro hračky. A skluzavka? Tak to je bonus navíc. Které dítě by ji doma mít nechtělo?

K výstupu na postel slouží dřevěný žebřík. Skluzavku i žebřík lze namontovat libovolně na pravou či levou stranu. Bude záležet pouze na prostorových dispozicích dětského pokoje.

Pro bezpečnost dětí je zvýšené lůžko zabezpečeno zábranou pro případ divokého dovádění nebo neklidného spánku.

Dětská patrová postel NELA 2 je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, které je velmi pevné a odolné. V tomto případě se jedná o borovici.

Povrchová úprava je prováděna zdravotně nezávadným ekologickým lakem. Přírodní barva dřeva je kombinovatelná s pestrou škálou barev. Postel je vhodná pro děti od tří let.

Dětská vyvýšená postel se skluzavkou pro holčičky – domeček v růžové a bílé barvě

Pokud vaše holčička touží po neobyčejné postýlce, která ji kromě prostoru pro pohodlný spánek poskytne rovněž neobyčejné místo na hraní, pak je tato postýlka skvělou volbou.

Domeček s látkovou stěnou nabízí neomezené možnosti pro hraní malé princezny. A pokud bude mít chuť se klouzat, stačí využít skluzavku, která je součástí dětské postele.

Nemusíte mít žádné obavy o bezpečnost vaší holčičky, jelikož ji před případným pádem ochrání zábrana. Další výhodou jsou zaoblené části postele, které minimalizují případné poranění dítěte. Silný rošt pod matrací unese váhu až 150 kg.

Postel je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva s ekologickým bílým nátěrem. Dřevo postýlky je natřeno ekologickým lakem. Žebřík je možné montovat z pravé i levé strany.

Dětská postel z borovice s klouzačkou a roštem Steens for Kids 90×200 cm

Foto: zadaranabytek.cz

Rozhodnete-li se pro postýlku Steens for Kids, budete mít na výběr hned z několika barev. Postel může být vyrobena v barvě bílé, hnědé nebo v barvě přírodní. Záleží pouze na vašem vkusu, či vkusu vašich dětiček.

Součástí této krásné nadčasové postele je klouzačka. Vaše děti tak budou mít o zábavu postaráno. A kdyby se přeci jenom začaly nudit, nabízí se možnost dokoupení dalšího látkového příslušenství. Vybrat můžete například domeček, tunel nebo kapsář.

Součástí postele je kvalitní pěnová matrace, která je vyrobena z vysoce elastické 7-zónové pěny Kaltschaum s ventilačními kanálky, jež zlepšují cirkulaci vzduchu.

Tato pěna mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě těla, čímž se tělu dokonale přizpůsobuje. Obal matrace lze prát bez obav v pračce při teplotě do 60 ºC.

 

Poschoďová postel se skříní, schůdky a skluzavkou D2-DONALD

Foto: bezvapostele.cz

Přemýšlíte o pořízení poschoďové postele pro dvě děti?

Patrová postel D2-DONALD poskytne vašim dětem nejen prostor pro kvalitní spánek, ale rovněž dostatek úložných prostorů, kterých není nikdy dost.

Součástí této postele jsou skříňky s policemi, regály a schůdky, které nabízí další úložné prostory.

Děti budou doslova nadšené z klouzačky, jež je součástí postele D2-DONALD.

Tato postel je vyrobena z kvalitní laminátové ekodřevotřískové desky.

Postel se skluzavkou a horním spaním Miki 2021 – 90×200

Foto: bezvapostele.cz

Postel se skluzavkou Miki 2021 je vyrobena z kvalitního lamina v barevném provedení třešně, buku, břízy, perlově bílé nebo olše s vanilkou.

Sestavu tvoří samostatná nízká postel Miki 30, kterou lze kdykoli použít samostatně jako klasické jednolůžko. Ta je připevněna k vysokým čelům. Podle přání můžeme zvolit čela střední nebo čela vysoká.

Další součástí jsou schůdky poskytující výklopný úložný prostor a skluzavka, na které si děti užijí spoustu zábavy a legrace.

Pokud máte dvě děti. Stačí přiobjednat postel Miki 31 a rázem vytvoříte poschoďovou postel pro dva. Pro větší bezpečí vašich děti je možno přikoupit zábradlí Miki 52.

Dětská postel Sendy se skluzavkou 300/02/04 z masivu

Foto: bezvapostele.cz

Tato kvalitní vyvýšená dětská postel Sendy je vyrobena z masivního smrkového dřeva. Je vysoce variabilní. Pokud máte více děti a málo prostoru v dětském pokoji, stačí dokoupit druhou postel a rázem se z ní stane postel poschoďová.

Pokud vám poschoďová postel časem nebude vyhovovat, můžete ji rozložit na dvě klasické postele.

Díky smrkovému dřevu, které bylo na výrobu této postele použito, si můžete být jisti dobrou pevností a dlouhou trvanlivostí postele. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným lakem.

Pro větší bezpečí dětí jsou všechny hrany a rohy postele pečlivě opracovány. Nemusíte se obávat, že by došlo k pádu z postele vašich dětí. Je totiž opatřena zábranou proti pádu.

K výstupu na horní postel dětem slouží dřevěný žebřík, který je mírně nakloněn. Díky mírnému sklonu žebříku a nášlapům o délce 9 cm je výstup velmi pohodlný.

Děti určitě potěší skluzavka, jež je součástí postýlky. Dle dispozic pokoje si můžete sami určit, zda skluzavka bude na pravé straně a žebřík na levé nebo naopak.

Postel Sendy se skládá z jedné lůžkové části na poschodí a spodního prostoru. Ten může vaše dítě využít na hraní, nebo stačí přikoupit druhou postel, jak už bylo zmíněno, a vytvořit tak postel poschoďovou.

Tato postel působí velmi jednoduše a vdušně. Dovybavit ji můžete zakoupením krásných textilních doplňků a chráničů na zábrany a vytvořit tak dítěti naprosto originální kousek. Bude záležet pouze na vaši fantazii a volbě.

Zvýšené jednolůžko DOMINO – postel se skluzavkou D905SB – masiv smrk

Foto: bezvapostele.cz

Tato dětská postel vynikne v každém pokojíčku. Dětem nabízí místo nejen pro spaní, ale také pro fantazii při hraní. Je velmi kvalitně zpracovaná a všechny její hrany a rohy jsou zakulaceny.

Žebřík navíc prošel protiskluzovou úpravou, což zajišťuje bezpečný výstup dítěte na postel.

Vyvýšená dětská postel je vyrobena z masivního smrku výběrové kvality. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. Na výběr máte také možnost provedení v bílé barvě.

Součástí dětské postele je skluzavka a žebřík, které mohou být libovolně umístěny na pravé nebo levé straně postele.

Záleží pouze na dispozicích pokoje. U žebříku si navíc můžete vybrat, jestli bude šikmý nebo rovný.

Dále lze dokoupit látkový tunel nebo polštářky ve stejném designovém provedení. Díky těmto doplňků tak postýlka získá daleko větší využití pro hru.

Velkou výhodou této postele je její proměnlivost. Postel můžete libovolně zvýšit či snížit, nebo naopak přestavět na dvě samostatné postele.


ČTĚTE TAKÉ:

Dej vědět ostatním