Videorecenze na populární dětskou chůvičku Motorola MBP 36s

Vítám vás u recenze dětské chůvičky Motorola MBP 36S. Zde se dozvíte vše, co potřebujete o tomto produktu vědět.

Nechybí ani videoprezentece a hodnocení uživatelů.

Zde si můžete srovnat populární video chůvičky.

Videorecenze chůvičky Motorola MBP 36S

V tomto videu Domča z YouTube kanálu Mama Domisha představuje podrobně vše, co potřebujete vědět o dětské chůvičce Motorola MBP 36S.

Než tento model Domča koupila, tak si řádně nastudovala všechno o výběru té správné chůvičky. Nakonec se rozhodla pro chůvičku s kamerou, protože má mnoho užitečných funkcí, které každý rodič ocení.

Dalším důvodem, proč Domča zvolila chuvičku od Motoroly je, že tato značka působí na trhu s elektronikou už dlouhou dobu a tak nejedná se o nějakého naznámého výrobce s neznámou kvalitou. Zkrátka na Motorolu je určitě větší spoleh než na nějakou “no-name” značku.

Dále Domča popisuje obsah balení a vysvětluje podrobněji co k čemu slouží a jak vlastně funguje.

Osobně se mi jeji recenze líbí, protože odpoví na většinu otázek, které můžete mít, když zvažujete koupi Motoroly MBP 36s.

Hodnocení uživatelů

Pojďme se nyní podívat, co o Motorole MBP 36 S říkají samotní uživatelé. Co nejčastěji chválili a naopak, co jim nejvíce vadilo.

Jsme s chůvičkou maximálně spokojení, opravdu bych doporučila všem. Je to naše třetí chůvička, sice z toho první videochůvička, ale už bych neměnila za nic. Předchozí měly sice delší dosah i na zahradu, ale to mi nevadí tolik, když ji zanechám u dveří, slyším, že se něco děje až na zahradu. Byla jsem opravdu mile překvapená, jak je krásný obraz, v domě máme silné 4 zdi, tak jsem se obávala, ale je to parádní záležitost, mám ušetřeno 1000 kroků a vím co tam naše miminko dělá 🙂

Dlouho jsme vybírali, ale nakonec vybrali a investice se vyplatila, kvalita zvuku je výborná a dosah také

Dálkové otáčení kamery – využívám velmi často, malý spává v naší velké posteli. Chybí mi funkce aktivace kamery při zvuku či pohybu (nevím ale, zda detekci pohybu vůbec nějaké chůvičky mají).  Výdrž baterie není nijak velká, ale určitě ne pouhých 25 minut, jak se tu píše, ty dvě hoďky při rozsvícem displeji to dá. Závěrem tedy chůvičku doporučuji a koupila bych ji znovu, nějaké mouchy má, ale to budou mít asi všechny videochůvičky.

Krátký popis video chůvičky Motorola MBP 36s

Obraz

Chůvička Motorola MBP 36 S nabízí velký barevný displej a kameru s infračerveným nočním viděním. Uhlopříčka 3,5″ činí asi 8,9 centimetru. Rozlišení displeje je QVGA 320 x 240, což pro sledování miminka bezpečně postačí. Velmi se mi líbí funkce nočního vidění – je velmi praktická.

Přenos dat

Signál je bezpečně šifrovám pomocí technologie FHSS a vužívá frekvenci 2,4GHz. Přenos dat je tedy zcela bezpečný, s jinými chůvičkami (i podobného typu) se Motorola MBP 36 S neruší a i jiná zařízení nemohou tento model odposlouchávat.

Funkce

Bezpečnost miminka zajišťuje také mikrofon s vsokou citlivostí. Tato chůvička také nepostrádá vymoženosti jako ovládání hlasitosti, vizuální indikátor hladiny akustického hluku, upozornění na nízkou úroveň nabití baterie, ECO režim nebo upozornění, že jste se dostali mimo dosah.

Dále je tento model vybaven termometrem, takže budete mít přehled o aktuální tepltě v místnosti, kde vaše miminko se bachází.

Zabudovaný přehrávač ukolébavek zase pomůže vaši ratolesti usnout. Navíc můžete pomocí své rodičovské jednotky ovládat kameru v pokoji díěte na dálku.

Kameru podle potřeby můžete otáčet a dokonce si obraz i přiblížit (funkce zoom). Rodičovská jednotka má nabíjecí baterie a můžete si ji odložit do stojanu. Nakonec zmínim ještě to, že si můžete kameru upevnit na zeď.


Přečtěte si také:

Dej vědět ostatním